چاپ پیکسل

چاپ پیکسل

در دنیای تبلیغات و کادوهای تبلیغاتی در انواع جدیدتر و جذاب تر عرضه می شوند، از جمله این روش های نسبتا جدید و جذاب، چاپ پیکسل تبلیغاتی می باشد که در این شیوه تبلیغ لوگو، شعار یا تصویر مجموعه، سازمان یا تشکیلات شما بر روی پیکسل درج می شود و نمایی زیبا از مجموعه ی شما را برای عموم به نمایش می گذارد. پیکسل ها شامل: پیکسل سوزنی ، پیکسل مگنتی ، پیکسل جاکلیدی و.. می شوند. که امروزه استفاده از آنها بسیار همه گیر شده و از دانش آموز گرفته تا دانشجو و شرکت ها و دانشگاه ها و … از آن با توجه به نیاز خود استفاده می کنند. و گروه تبلیغاتی نایس چاپ نیز اقدام به چاپ پیکسل ارزان نموده است.

آنچه امروزه به صورت رسمی به عنوان پیکسل یا بج سینه ، و در شکل فانتزی به عنوان سنجاق سینه  یا پلاک از اون استفاده می شود، داستانی طولانی و قدمتی در حدود چند هزار ساله دارد، پیکسل امروزه در بیشتر مواقع جنبه تبلیغاتی و کادویی پیدا کرده و افراد از پیکسل به عنوان تبلیغاتی ارزان و موثر و یا هدیه ای به یادماندنی و متفاوت استفاده می‌کنند.

 علاوه بر جنبه تبلیغاتی، چاپ پیکسل جنبه یادگاری و کادویی نیز دارند که شما می توانید تصویر، نام، نوشته یادگاری یا هر چیز دیگری را سفارش دهید و بر روی پیکسل درج و به عنوان کادو و یا یادگاری نگه داشته یا تقدیم عزیزانتان کنید. که ماندگاری و زیبایی آن بسیار جالب توجه می باشد. ما در این مجموعه اقدام به ارایه پیکسل با قیمت مناسب و تحت عنوان چاپ پیکسل ارزان نموده ایم.

چاپ پیکسل تبلیغاتی

فرض کنید شما طرفدار یک تیم هستید، یک ایده زیبا  و جذاب برای چاپ پیکسل تبلیغاتی همین مورد است، چقدر زیبا و یکپارچه است اگر تمام طرفداران آن تیم یا حد اقل لیدر های تیم روی سینه خود یک پیکسل با شعار یا لوگوی تیم خود بر سینه داشته باشند.

همچنین اگر شما عضو گروهی داوطلبانه مانند گروه های حمایت از محیط زیست باشید می توانید شعار خود را که مثلا “بدون زباله هرگز” است را روی پیکسل درج کرده و در اختیار همه ی اعضا و همچنین در اختیار سایر مردم جهت تبلیغ راه و نگرش خود قرار دهید.

دسته بندی پیکسل ها

پیکسل سوزنی:

پیکسل سوزنی شامل دو قسمت رویه و پشتی می باشد که در قسمت پشت آن یک سنجاق وصل است تا بتوان پیکسل را به راحتی روی لباس یا کیف یا هر چیز دیگری نصب نمود و نمایی زیبا به لباس یا کیف مورد نظر داد. پیکسل سوزنی درچهار سایز 58،44،32،25 تولید و عرضه می شود.

پیکسل سوزنی

پیکسل مگنتی:

پیکسل مگنتی بسیار شکیل و زیبا می باشد موارد استفاده این پیکسل ها به مراتب کمتر از نوع سوزنی آن می باشد. پیکسل مگنتی دارای دو قسمت می باشند که با خاصیت آهنربایی خود قابلیت نصب بر روی وسایل مختلف را دارا هستند.

پیکسل مگنتی

 

پیکسل جاکلیدی: 

یکی از راه های ارزان و مرقون به صرفه و همچنین موثر تبلیغات  پیکسل جاکلیدی می باشد که با علاوه بر زیبایی در زمره چاپ پیکسل ارزان قرار می گیرند. این پیکسل ها با طرح دلخواه شما می تواند جهت تبلیغ سازمان، شرکت، فروشگاه و شخص شما مورد استفاده قرار گیرد و نام شما یا مجموعه شما را همیشه نزد افراد مختلف نگه دارد و شما هر روز و هر لحظه دیده شوید.

مزیت اصلی این نوع تبلیغات، ارزان بودن آن است که می توانید با بودجه ای به مراتب کمتر نسبت به سایر اقلام تبلیغاتی تعداد بسیار بیشتری از این پیکسل ها را داشته باشید و در جهت تبلیغ کسب و کار و شرکت خود استفاده نمایید. به همین دلیل ما این محصول را در دسته چاپ پیکسل ارزان قرار داده ایم. و  قیمت خرید شما با توجه به تعداد آن محاسبه می شود. در شکل زیر نمونه ای از آن را مشاهده می نمایید:

 

پیکسل جاکلیدی

پیکسل جاکلیدی

 

گروه تبلیغاتی نایس چاپ در کنار سایر محصولات تبلیغاتی از جمله: چاپ پرچم ، چاپ هودی ، ماگ حرارتی و … چاپ پیکسل تبلیغاتی را در انواع و ابعاد مختلف عرضه می نماید، این پیکسل ها با کیفیت بالا در دو نوع براق و مات و در سایز های مختلف عرضه می شود، هر سایز می تواند مناسب برای یک منظور خاص باشد، البته بزرگ یا کوچک بودن آن به سلیقه و  نظر مشتری نیز بستگی دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید

 

نمونه و مقایسه سایز پیکسل ها:

 

 

 

جدول لیست قیمت چاپ پیکسل سوزنی:

قطر پیکسل از 20 تا 50 عدد از 51تا 200 عدد از201 تا 500عدد از 501 تا 2000عدد بالاتر از 2000 عدد
32 میلی متر 3،500 2،500 1،950 1،750 تماس بگیرید
44 میلی متر 3،500 2،500 1،950 1،750 تماس بگیرید
58 میلی متر 3،500 2،550 2،050 1،950 تماس بگیرید

 

 

 

قیمت ها به تومان می باشد.

 

برای خرید پیکسل های طرح های آماده نایس چاپ با فروشگاه نایس چاپ مراجعه نمایید.

و جهت سفارش طرح دلخواه خود از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

فروشگاه محصولات پیکسل(طرح های آماده نایس چاپ)

حد اقل سفارش 10 عدد می باشد

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید

گروه تبلیغاتی نایس چاپ رد کردن