پرچم ایران

چاپ پرچم

چاپ پرچم ایران ، پرچم اختصاصی ( پرچم رومیزی و ایستاده )

از جمله روش های بسیار موثر در تبلیغات و برند سازی و هویت سازمانی چاپ پرچم تبلیغاتی می باشد که می تواند جهت جایگاه و نمادسازی هر مجموعه و سازمان تاثیر بسزایی داشته باشد. امروزه در تمام مناسبت های فرهنگی و اجتماعی و بخصوص سیاسی شاهد به نمایش گذاشتن پرچم کشور ها، سازمان ها دولتی و سایر نهادهای اجتماعی و سیاسی هستیم و به نوعی  چاپ پرچم تبلیغاتی جز جدایی ناپذیری از این جلسات و تشکیلات گردیده است. پرچم رومیزی ، پرچم ایستاده ، پرچم تشریفات ، پرچم اهتزاز  و همچنین پرچم ایران از جمله انواع پرچم می باشند.
قیمت پرچم با توجه به جنس پارچه، نوع دوخت پرچم ، ابعاد آن و نوع چاپی که بر روی پرچم زده می شود تعیین می گردد.  گروه تبلیغاتی نایس چاپ با توجه به سابقه درخشان طولانی در تولید انواع کالاهای تبلیغاتی و چاپ پرچم ، انواع پرچم رومیزی ،  پرچم تشریفات، پرچم ایستاده، پرچم اهتزاز و … را با کیفیت و ماندگاری بالا تولید و عرضه می نماید.

از جمله انواع پرچم تبلیغاتی می توان به پرچم های رومیزی ، پرچم ایستاده یا تشریفاتی ، پرچم اهتزاز و پرچم های دستی اشاره نمود، که در انواع جنس های ساتن، مخمل، لمینت و…  توسط گروه تبلیغات نایس چاپ خدمت مشتریان عزیز تقدیم می گردد.

پرچم شرکتی در دو نوع زمینه سفید و یا زمینه رنگی تولید می شود که در نوع زمینه سفید لوگو یا طرح شما بر روی پرچم سفید نقش می بندد و البته ریشه دوزی متناسب با رنگ طرح شما نیز در لبه های پرچم دوخته می شود، و در زمینه رنگی که کمتر استفاده می شود نیز طرح یا لوگوی شما روی یک پرچم رنگی که رنگ آن متناسب نیاز شما می باشد نقش می بندد که البته قیمت زمینه رنگی به مراتب بالاتر از زمینه سفید می باشد.

موارد استفاده از پرچم:

1- استفاده در اتاق مدیریت

2-پرچم سازمانی

3-پرچم ملی و ایران

4-پرچم تبلیغاتی

5-پرچم رومیزی

6-پرچم تشریفاتی

7-پرچم با لوگو و طرح اختصاصی

8-پرچم دستی

9-پرچم اهتزاز

پرچم ملل :http://flagpedia.net/

لیست قیمت پرچم :

 

 

نوع پرچم جنس قیمت(تومان)
ایستاده ایران ساتن 150،000
ایستاده شرکتی (زمینه سفید) ساتن 170،000
ایستاده شرکتی (زمینه رنگی) ساتن 215،000
رومیزی ایران ساتن 16،000
رومیزی شرکتی (زمینه سفید) ساتن 20،000
رومیزی شرکتی (زمینه رنگی) ساتن 22،000
رومیزی ملل ساتن 20،000
پایه پرچم رومیزی (سنگی) سنگ 7،500
پایه پنجه شیری (ایستاده) چدن و آلومینیوم 85،000
       پایه پنجه خورشیدی (ایستاده) چدن و آلومینیوم 95،000

 

راه های ثبت سفارش و ارتباط با ما: 

فروشگاه محصولات پرچم(طرح های آماده نایس چاپ)

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید

گروه تبلیغاتی نایس چاپ رد کردن