هودی با طرح دلخواه

چاپ هودی – چاپ سویشرت

چاپ طرح دلخواه روی هودی | چاپ طرح دلخواه روی سویشرت

چاپ هودی با طرح دلخواه که درواقع همان چاپ طرح دلخواه روی هودی ( چاپ طرح دلخواه روی سویشرت )کلاه دار است از جنس نخ کاملا پنبه ای بوده و جنس پارچه استفاده شده در آن  از مرغوبترین اجناس موجود در بازار می باشد . این نوع سویشرت کلاه دار از راحت ترین و مرغوبت ترین کارهایی است که در بازار موجود است. این شکل خاص از سویشرت کلاه دار دارای ظاهری مدرن و بسیار شیک می باشد.

مشخصات چاپ هودی – چاپ سویشرت

چاپ هودی ( چاپ طرح دلخواه روی هودی ) امروزه بسیار مورد علاقه طرفداران مد روز می باشد و در  فصول سرد سال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید از راحتی و نرمی این نوع هودی های گرم لذت ببرید . داخل این هودی ها برای ایجاد گرمای بیشتر از کرک استفاده شده است .قسمت پایینی این هودی ها به شکل کش بافت است و دارای کلاه با آستر نیز می باشد . همچنین در قسمت پایین سویشرت یک جیب به شکل یکسره قرار گرفته است. شما می توانید سویشرت با طرح دلخواه خود را سفارش و درب منزل چه درتهران و چه در سایر شهرهای کشور دریافت کنید.

در بازار شما هودی های بسیاری را می توانید پیدا کنید حتی با قیمتی حدود نصف قیمت هایی که توسط ما عرضه می گردد. اما در هودی های گروه تبلیغاتی نایس چاپ از همه نظر شما بهترین حالت و کیفیت ممکن را خواهید داشت، جنس پارچه تمام پنبه و درجه یک می باشد ، دوخت هودی بسیار با کیفیت است، استر کلاه که به کیفیت کار افزوده است، کرک داخل هودی که باعث ضخیم و گرم تر شدن این هودی شده است و چاپ طرح دلخواه روی هودی که از نوع چاپ دیجیتال می باشد که نسبت به سایر روش های چاپ از کیفیت و ماندگاری بسیار طولانی تری برخوردار است.

مشخصات پارچه:

پارچه پنبه‌ای در ایران که پارچه نخی نام دارند. نخ پنبه‌ای از طریق بافندگی، به پارچه  پنبه ای تبدیل می شود. و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

هودی با طرح دلخواه توسط ما

گروه تبلیغات نایس چاپ جهت برطرف کردن نیاز شما مشتریان عزیز اقدام به چاپ سویشرت با طرح دلخواه و همچنین چاپ هودی با طرح دلخواه نموده است، و چاپ هودی با طرح دلخواه را با چاپ دیجیتال خدمت مشتریان عزیز عرضه می نماید. همچنین شما عزیزان می توانید از قسمت فروشگاه هودی با طرح های آماده نایس چاپ را نیز تهیه نمایید.

 

قیمت چاپ طرح دلخواه روی سویشرت (هودی):

هودی خام 200،000 تومان
هودی با طرح دلخواه (یک رو چاپ) 250،000 تومان

 

قیمت ها به روز می باشد ( تاریخ به روز رسانی:98/07/30 )

جهت هر چاپ اضافه ( مثلا پشت لباس) مبلغ 40،000 تومان اضافه می گردد.

جهت سفارش طرح دلخواه خود از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

فروشگاه محصولات هودی( با طرح های آماده نایس چاپ)

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید

گروه تبلیغاتی نایس چاپ رد کردن