ماگ با طرح دلخواه

ماگ سرامیکی – چاپ ماگ حرارتی – لیوان تبلیغاتی

ماگ با طرح دلخواه

ماگ سرامیکی در دو نوع ماگ ساده و ماگ حرارتی (ماگ جادویی) دسته بندی می شوند. که شما مشتری عزیز با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید ماگ با طرح دلخواه یا لیوان تبلیغاتی ( لیوان با طرح دلخواه )خود را از هر نوع که مد نظرتان است را سفارش دهید. که هر کدام از این نوع ماگ ها زیبایی و خصوصیات مربوط به خود را دارا می باشد. و چاپ ماگ حرارتی با طرح دلخواه شما انجام می شود.

ماگ سرامیکی ساده

در این نوع لیوان یا ماگ تصویر، متن با نقش مورد نظر شما روی ماگ نقش می بندد و در همه لحظات شما می توانید نقش مورد نظر را ملاحظه کنید. وضوح و شفافیت و خوانایی این نوع لیوان تبلیغاتی یا لیوان کادویی بسیار بالا و چشم گیر می باشد که شما بسته به مورد استفاده می توانید طرح شرکت یا ارگان و فروشگاه خود را جهت تبلیغات و یا عکس یا نوشته شخصی را جهت هدیه در نظر بگیرید.

البته این ماگ در دو نوع کاملا سفید و دسته و داخل رنگی عرضه می شود که که رنگ های آن از تنوع زیادی برخوردار است و بسته به سلیقه و نیاز و نوع لیوان تبلیغاتی بودن یا کادویی بودن، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. از جمله رنگ های آن زرشکی، آبی، سبز، سورمه ای ، زرد و… می باشند. 

ماگ سرامیکی

ماگ سرامیکی

ماگ حرارتی

در ماگ حرارتی که البته ماگ جادویی نیز نامیده می شود نقش چاپ شده روی ماگ زمانی نمایان می شود که داخل ماگ آب یا هر مایع داغی ریخته شود. بدین صورت که وقتی ماگ را در حالت عادی ببینیم یک لیوان سیاه رنگ بدون تصویر می بینیم و به محض ریختن آب یا مایعات گرم دیگر تصویر چاپ شده بر روی آن نمایان می شود. این نوع ماگ جهت سورپرایز کردن عزیزانتان بسیار مناسب می باشد. این محصول با عنوان چاپ ماگ حرارتی عرضه می شود.

این ماگ در دو نوع داخل سفید و داخل رنگی عرضه می شود که که رنگ های آن از تنوع زیادی برخوردار است و بسته به سلیقه و نیاز و نوع لیوان تبلیغاتی بودن یا کادویی بودن، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته سفید یا رنگی بودن آن تاثیری در نمایان شدن تصویر ندارد. از جمله رنگ های آن زرشکی، آبی، سبز، سورمه ای و… می باشند.

 

ماگ حرارتی

ماگ حرارتی با طرح یلدا

نوع چاپ ماگ

ماگ هایی که برای چاپ در نظر گرفته می شوند ماگ های خاصی هستند که روی آنها موادی زده شده تا بتوانند طرح مورد نظر را جذب خود کنند، طرح مورد نظر شما به وسیله پرینتر و جوهر مخصوص روی کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن می شود و سپس از طریق دستگاه ماگ زن طرح مورد نظر روی ماگ نقش می بندد. که ماندگاری بسیار طولانی خواهد داشت. در این نوع چاپ هیچ محدودیت رنگ یا تصویر برای چاپ وجود ندارد و شما می توانید هر طرح و عکس و متنی را جهت سفارش ماگ با طرح دلخواه در نظر بگیرید.

موارد استفاده از ماگ

ماگ نیز به مانند پیکسل، هم می تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد، یعنی لوگو یا نماد سازمان یا شرکت شما روی آن چاپ شود، که امروزه در اکثر شرکت ها و سازمان ها شاهد وجود این نوع لیوان تبلیغاتی ( لیوان با طرح دلخواه ) و یا اینکه تصویر یا متن مورد نظر شما روی آن درج و به عنوان هدیه به عزیزانتان تقدیم نمایید.
گروه تبلیغات نایس چاپ انواع ماگ حرارتی ماگ جادویی ) و ماگ  ساده را با کیفیت خوب عرضه می نماید.

لیوان تبلیغاتی – لیوان با طرح دلخواه

نمونه ماگ حرارتی سفارش مشتری:

جهت سفارش ماگ با طرح دلخواه ( لیوان با طرح دلخواه ) از طریق از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

فروشگاه محصولات ماگ(طرح های آماده نایس چاپ)

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید

گروه تبلیغاتی نایس چاپ رد کردن