bannertshirt

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت با طرح دلخواه گروه تبلیغاتی نایس چاپ شامل چاپ روی تی شرت مردانه و چاپ روی تیشرت زنانه و چاپ طرح دلخواه روی تی شرت بچگانه می شوند که این چاپ تی شرت ها در 12 رنگ متنوع ارایه می شوند، که ما چاپ طرح دلخواه روی تی شرت شما را انجام می دهیم، و شما می توانید تی شرت با طرح دلخواه تان را به عنوان یادگاری داشته باشید.

نایس چاپ این امکان را برای شما مشتریان عزیز مهیا کرده تا بتوانید عکس و یا لوگو دلخواه خود را روی تی شرت ( چاپ طرح دلخواه روی تی شرت ) چاپ کنید و ما سفارش شما را در تهران و سایر شهرهای ایران ارسال می کنیم و شما در تمام نقاط ایران تحویل بگیرید.

شما  می توانید این تی شرت برای خودتان و یا هدیه ای فراموش نشدنی برای دوستان و عزیزانتان خریداری کنید و به عنوان کادو تقدیم نمایید. همچنین اگر طرحی برای ست دونفره در ذهن دارید ما می توانیم بر روی تی شرت مردانه و زنانه و متناسب با سایز شما طرحتان را روی تی شرت نقش ببندیم. و در کل ما تمام خدمات چاپ تی شرت با طرح دلخواه را از طراحی و چاپ و ارسال انجام می دهیم.

مشخصات چاپ تی شرت نایس چاپ

تی شرت های آستین کوتاه از پارچه های مرغوب درجه یک و تمام پنبه می باشند، این پارچه ها بهترین نوع پارچه برای چاپ تی شرت می باشند و با چاپ دیجیتال طرح دلخواه مشتریان عزیز خدمت آنان عرضه می شوند.مزیت این نوع چاپ کیفیت بالای آن و به دلیل نفوذ رنگ در تار و پود لباس، از ماندگاری بالایی برخوردار است. البته بهتر است که شستشوی لباس ها طبق دستورالعمل تعیین شده انجام شود تا عمر آنها افزایش یابد.

و دیگر ویژگی عدم وجود هیچ محدودیتی برای طرح و همچنین رنگ تی شرت می باشد، چرا که شما در چاپ هایی نظیر سابلیمیشن و … هم در انتخاب رنگ تی شرت محدودیت دارید(تنها روی تی شرت های رنگ روشن امکان چاپ دارید)  هم شاید نتوانید هر طرحی را چاپ کنید. و همچنین از نظر کیفیت چاپ و ماندگاری طرح نیز تفاوت زیادی وجود دارد.

دیگر اینکه جنس پارچه هایی که در چاپ سابلیمیشن استفاده می شود پلی استر می باشد که ترکیبی از پلاستیک و نخ است ولی در چاپ دیجیتال جنس پارچه تمام پنبه می باشد.

در زیر انواع روش های چاپ روی تیشرت را توضیح می دهیم:

چاپ روی تیشرت با روش دیجیتال (چاپ مستقیم روی لباس) :

در روش چاپ دیجیتال، جوهر به صورت دیجیتالی روی لباس انداخته می شود. این روش برای چاپ طرح های رنگی بسیار مناسب است؛ و امکانات زیادی برای سفارشی سازی خلاقانه و چاپ عکس های مختلف و متنوع فراهم می کند.

روش چاپ مستقیم روی لباس برای حجم چاپ کم توصیه می شود؛ زیرا این روش  یک روش گران قیمت می باشد.

چاپ انتقالی

برای چاپ های ابتدایی تا پیچیده روی تیشرت ها استفاده شوند. اگرچه تصاویر و عکس های رنگی می توانند به این روش ایجاد شوند، اما روش بادوام و ماندگاری طولانی نیست؛ زیرا طرح های چاپ شده به راحتی ترک میخورند و پاک می شوند. این چاپ تقریبا لیبل مانند می باشد.

روش چاپ انتقالی برای مقادیر زیاد چاپ قابل اجرا نمی باشد، و برای مقادیر کمتر و لباس هایی که عمر زیادی نمی کنند و کوتاه مدت یا یکبار مصرف هستند مناسب تر است.

چاپ روی تیشرت به روش گلدوزی

گلدوزی از روش های قدیمی طراحی  لباس می باشد. اگرچه درواقع یک روش واقعی چاپ نمی باشد؛ اما برای ایجاد طرح روی تیشرت و لباس های مختلف استفاده می شود. مانند چاپ، گلدوزی نیز با پیشرفت تکنولوژی دچار تحول شده است و اکنون با دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

چاپ تی شرت به روش تصعید رنگ (حرارتی)

روش چاپ تصعید رنگ درصورتی مناسب است که بخواهید روی کل تی شرت طرح بیاندازید؛ زیرا با استفاده از جوهر و حرارت مستقیم روی لباس، طرح را چاپ می کند.

روش تصعید رنگ برای چاپ روی محصولات غیرپارچه ای مانند لیوان و پازل نیز کاربرد دارد.

موارد استفاده:

مصارف شخصی و یادگاری:

ما با چاپ طرح دلخواه روی تی شرت هدیه ای ماندگار برای شما و عزیزانتان به ارمغان می آوریم. شما می توانید عکس دلخواه یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال و ما کار چاپ طرح دلخواه روی تی شرت و هودی را با بالاترین کیفیت انجام انجام می دهیم. و هدیه ای جذاب، ماندگار و زیبا را برای خود یا عزیزانتان به ارمغان آورید.

مصارف تبلیغاتی:

از نظر مبحث تبلیغاتی تی شرت با طرح دلخواه و طرح لوگوی شما می تواند جلوه بسیار خوبی از مجموعه شما به همگان نمایش دهد و یکپارچگی منحصر به فردی را به شرکت یا سازمان شما عرضه نماید. همچنین بعضی تشکل ها و انجمن های مختلف از جمله انجمن های حمایت از محیط زیست و … می توانند شعار خود را بر روی تی شرت درج کرده و بدینوسیله آن را به گوش سایرین برسانند.

 

قیمت چاپ روی تیشرت (چاپ تی شرت با طرح دلخواه)

 

تی شرت خام
70،000تومان
چاپ تی شرت با طرح دلخواه
95،000 تومان

 

 

جهت سفارش چاپ تی شرت با طرح دلخواه از طریق راه های زیر اقدام نمایید:

فروشگاه محصولات تی شرت(طرح های آماده نایس چاپ)

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید

گروه تبلیغاتی نایس چاپ رد کردن